15.04.2015 --- Оновлення системи профорієнтації для молоді України

опубліковано 20 квіт. 2015 р., 07:41 Viktor Mylashenko   [ оновлено 22 квіт. 2015 р., 07:32 ]
15 квітня 2015 року за спільної ініціативи Асоціації ПОТОК та Інституту професійних кваліфікацій у приміщенні Федерації роботодавців України відбулася робоча зустріч з питань розвитку системи професійної орієнтації населення України.

У зустрічі взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Федерації роботодавців України, Інституту професійних кваліфікацій, громадських організацій Інститут професійних кваліфікацій, Академія навичок,
 ТОВ «Актив Консалтинг Групп» (ACG). Також, у зустрічі взяли участь представники Програми розвитку ООН в Україні та Представництва Pearson в Україні.

Робочу зустріч проведено з метою налагодження співпраці щодо розвитку системи професійної орієнтації населення в Україні.

Учасники домовилися продовжити діалог, а також ініціювати підготовку пропозицій щодо оновлення системи професійної орієнтації в Україні. Також передбачено продовжити активне змістовне обговорення конкретних питань у веб-форматі.

PhotoPhoto
Продовження обговорення у відкритому веб-форматі на постійній основі - у цій веб-групі. Заходьте! Пишіть!!

Google GroupComments