Worldskills Ukraine 2017



По кожній з компетенцій місця розподілилися таким чином:

Кондитерське мистецтво

І місце –Фесік Анастасія, Оваднівський професійний ліцей (Волинська обл.)

ІІ місце – Бровкіна Аліна, Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти (Сумська область)

ІІІ місце – Сушко Тетяна, Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту (Вінницька область)

Кулінарне мистецтво

І місце – Богун Анастасія, кафе «Луїджі», випускниця 2017 р. Бердичівського професійного училища (Житомирська область)

ІІ місце – Турак Олег, Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги (Полтавська область)

ІІІ місце – Федас Світлана, Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі (Рівненська область)

Перукарське мистецтво

І місце – Самалюк Тетяна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова (Львівська область)

ІІ місце – Білик Ірина, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (Київська область)

ІІІ місце – Куку-Боканча Парасковія, Школа Краси Slava Studio (Чернівецька область)

Технології моди

І місце – Теплова Ганна, Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну (Херсонська область)

ІІ місце – Роговий Каталіна, Вище професійне училище № 3 м. Чернівці (Чернівецька область)

ІІІ місце – Шувалова Марина, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу (м. Київ)

Зварювальні роботи

І місце – Войтович Іван, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Волинська область)

ІІ місце – Аксьонов Андрій, Камʼянське вище професійне училище (Дніпропетровська область)

ІІІ місце – Кміть Віталій, Вище професійне училище № 20 м. Львова (Львівська область)

Сухе будівництво та штукатурні роботи

І місце – Кутецький Олексій, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Волинська область)

ІІ місце – Дідковський Руслан, Київське вище професійне училище будівництва і дизайну (м. Київ)

ІІІ місце – Харитонова Наталія, Курахівський професійний ліцей (Донецька область)

Облицювальні роботи

І місце – Шевченко Владислав, Київське вище професійне училище будівництва і архітектури (м. Київ)

ІІ місце – Шишко Вадим, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Волинська область)

ІІІ місце – Шваб Роман, Вище професійне училище № 4 м. Хмельницького (Хмельницька область)

Сантехніка та опалення

І місце – Брик Іван, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Волинська область)

ІІ місце – Дахновський Вадим, Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці (Вінницька область)

ІІІ місце – Шпак Олексій, Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту (Чернівецька область)

Довідково: Змагання «WorldSkills Ukraine» відбувалися в 2 етапи. Перший – регіональний відбір, який пройшов в областях України та м. Києві, серед робітників (службовців), фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійну освіту та вищу освіту. Другий етап – всеукраїнські змагання у м. Києві. Майданчиками для їх проведення на 3 дні стали 7 столичних закладів професійної освіти.



http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/12/05/najkrashhimi-na-%C2%ABworldskills-ukraine%C2%BB-stali-komandi-kieva,-volinskoyi,-kiyivskoyi-ta-lvivskoyi/
Comments